Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

Podnośnik elektryczny LF750 jest sercem wielofunkcyjnego systemu podnoszenia. Jednostka ma szeroki zakres zastosowań. Może być montowana do ściany lub służyć jako wolnostojący podnośnik.

Stabilny i wytrzymały system podnoszenia, poruszający się po prowadnicach o długości 1150 lub 1450 mm. Jednostka bez problemów podniesie urządzenie lub przedmiot do 100 kg.

Podnośnik elektryczny spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Posiada zabezpieczenie w postaci funkcji revers. Gdy napęd napotka opór podczas opuszczania lub podnoszenia, zatrzyma się i wykona ruch powrotny.

 

 

System podnoszenia możesz zastosować jako:

 • wolnostojący regulowany stół,
 • regulowany stół montowany na ścianie,
 • wolnostojący regulowany przewijak,
 • regulowany przewijak montowany na ścianie,
 • regulowane półki montowane na ścianie,
 • wolnostojący regulowany stół warsztatowy,
 • wolnostojący regulowany stół roboczy,
 • regulowany blat montowany na ścianie,
 • biurko regulowane dla dzieci.

Podnośnik elektryczny LF750 ma stalową obudowę malowaną proszkowo na czarno. Jest wyposażony w silnik prądu stałego o napięciu 30V DC.

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków sterujących. Jest możliwość dostarczenia podnośnika z pilotem zdalnego sterowania.

System podnoszenia zapewnia komfort i wygodę. Może posłużyć jako mebel na kółkach z regulacją wysokości. W ten sposób pomaga chronić kręgosłup przed nadwyrężeniem i zapobiega bólom pleców.

Podnośnik elektryczny LF750 pomoże poprawić postawę Twoich dzieci. Dzięki regulacji wysokości blatu pociecha nie będzie się garbić podczas odrabiania lekcji przy biurku. Jedno biurko może towarzyszyć dziecku na wiele lat.

Korzystając z systemu podnoszenia, możesz regulować wysokością od 29 do 120 cm.

Jest to niezbędny element wyposażenia w żłobkach, przedszkolach, szpitalach i innych instytucjach opieki nad dziećmi.

Podnośnik LF750 ma 277 mm wysokości, 100 mm głębokości i 759 mm szerokości.

Pełny zestaw zawiera instrukcję montażu. System podnoszenia to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu.

Cechy produktu:

 • Materiał obudowy: stal malowana proszkowo,
 • Kolor: czarny,
 • Zasilanie: 30V DC,
 • Sterowanie: przyciski sterujące, możliwość zastosowania pilota zdalnego sterowania,
 • Udźwig: 100 kg,
 • Funkcje bezpieczeństwa: funkcja revers,
 • Zakres regulacji wysokości: od 29 do 120 cm.

 

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome