Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

SB001 to obrotowy uchwyt do małych i dużych telewizorów plazmowych, LCD, LED oraz OLED, który można zastosować w podnośnikach do telewizora TS700, TS1000.

Uchwyt obrotowy pozwala na ręczną zmianę pozycji telewizora. Zapewnia odchylenie TV o 30° w każdą stronę od pozycji 0.

Wykonany jest ze stali malowanej proszkowo na czarno. Gwarantuje to sztywną i wytrzymałą konstrukcję, która utrzyma telewizor do 46 cali i obciążenie 15 kg.

Uchwyt do telewizora obrotowy możesz zawiesić w rogu pokoju, na suficie, a nawet szafce i oglądać ulubiony serial z innego pomieszczenia.

Prosty i szybki montaż do windy do telewizora. Można go zastosować tylko z podnośnikami TS700 i TS1000.

Sposób montażu obrotowego uchwytu do telewizora

Uchwyt obrotowy pokrywa standard VESA 200 x 200.

Do obrotowego uchwytu możesz zamontować dodatkowe uchwyty do telewizora MB002 oraz MB003. To rozwiązanie pozwoli na zamontowanie każdego typu odbiornika TV o przekątnej do 55 cali.

Obrotowy uchwyt SB001 z windą do telewizora możesz zastosować w:

 • salonie połączonym z kuchnią i jadalnią,
 • salonie połączonym z sypialnią,
 • sali konferencyjnej,
 • biurze,
 • hotelu,
 • recepcji,
 • lokalu gastronomicznym.

Najważniejsze cechy produktu:

 • Materiał: stal malowana proszkowo,
 • Kolor: czarny,
 • Udźwig: 15 kg,
 • Kąt obrotu w poziomie: 30°,
 • Obsługiwany standard VESA: 200 x 200,
 • Sterowanie: manualne.

Dodatkowe akcesoria:

Uchwyt do telewizora do 55 cali

Uchwyt do telewizora MB003

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome