Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

Radiowy zestaw zdalnego sterowania, który jest podstawowym systemem sterowania z kolumną teleskopową DF019 z zamontowanym elektrycznym uchwytem obrotowym SB000.

Zestaw zawiera:

 • radiowy pilot zdalnego sterowania,
 • moduł odbiorczy RF,
 • przełącznik góra/dół,
 • dodatkowo można dokupić płytkę montażową do przełącznika.

Zestaw zdalnego sterowania do siłownika teleskopowego DF019 z uchwytem obrotowym podwyższy Twój komfort oglądania.

Pilot pozwoli Ci obrócić telewizor o 45 stopni w prawo lub lewo z dowolnego miejsca w Twoim domu lub miejscu pracy.

Sterowanie może odbywać się przy pomocy przełącznika góra/dół. Pilot zdalnego sterowania oraz przełącznik pozwalają na dostosowanie wysokości telewizora w zakresie od 69 do 118 cm.

Radiowy zestaw sterowania charakteryzuje się bezproblemowym zasięgiem, atrakcyjną ceną i długością pracy na bateriach.

Pilot posiada cztery przyciski sterujące do wysuwania i chowania podnośnika teleskopowego DF019 oraz obracania w prawo i lewo uchwytu obrotowego SB000.

Radiowy pilot do sterowania pracuje na paśmie 433 MHz. Zasięg działania to 10 metrów.

Cechy produktu:

 • 4-przyciskowy radiowy pilot zdalnego sterowania.
 • Współpracuje z kolumną teleskopową DF019 i uchwytem obrotowym SB000.
 • Zastosowano baterię typ 27A / 12V.
 • Trwałość baterii ok. 15 godzin nadawania (wciśnięty przycisk na pilocie).
 • Pilot zdalnego sterowania pracuje na paśmie 433 MHz.
 • Zasięg działania do 10 m.
 • Funkcjonalność podnoszenia/opuszczania i obracania.
 • Możliwość sterowania przyciskiem góra/dół.

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome