Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

Elektrycznie podnoszona kolumna teleskopowa jest rozwiązaniem umożliwiającym projektowanie i produkcję systemów ustawiania wysokości w szczególności dla producentów mebli. Bardzo sztywna konstrukcja umożliwia obciążenie we wszystkich kierunkach. Uproszczony montaż za pomocą otworów M6 na obu końcach kolumny.

 • Ruch kolumny odbywa się w zakresie od 66-118 cm.
 • Wyposażona w zasilacz 110-240 VAC i system kontrolny (produkt o numerze 7X POW A).
 • Produkt można montować pojedynczo.
 • Elementy zewnętrzne w kolorze "aluminium" RAL 9006
 • Elementy teleskopowe w kolorze czarnym RAL 9004.

Zapytaj o produkt KUP TERAZ

Karta katalogowa Rysunek techniczny

Noga teleskopowa elektryczna DF019

Noga teleskopowa to przyjaciel każdego producenta mebli i projektanta wnętrz. Pozwoli wykonać każdy projekt wymagający regulacji wysokości, szczególnie w miejscach, w których przestrzeń montażowa jest ograniczona.

Sztywna i wytrzymała konstrukcja charakteryzuje się możliwością podnoszenia bardzo ciężkich przedmiotów. Jeden siłownik elektryczny podniesie na wysokość 118 cm przedmiot, który waży do 65 kg. Dzięki możliwości synchronizacji można połączyć kilka podnośników, zwiększając udźwig.
 
Noga teleskopowa elektryczna - do każdego projektu i pracy w każdych warunkach

Siłownik teleskopowy posiada bardzo wytrzymały silnik, umożliwiający regulację wysokości w zakresie od 65 cm do 117 cm. Zapewnia bezawaryjne działanie przez wiele lat. Noga teleskopowa jest bardzo cicha i wydajna - jej szybkość podnoszenia wynosi 28 mm/s.

Podnośnikiem steruje się przy użyciu sterownika z przyciskami góra/dół. W swojej ofercie posiadamy również system zdalnego sterowania pilotem.

Produkt wygląda bardzo stylowo. Elementy zewnętrzne malowane są proszkowo w kolorze “aluminiowym”. Elementy teleskopowe malowane są proszkowo w kolorze czarnym. Dostępna jest również wersja w całości w kolorze czarnym. Konstrukcja wykonana jest ze stali, która jest odporna na zarysowania i korozję.
 
Elektryczny siłownik teleskopowy - charakterystyka produktu:

 • Solidna konstrukcja nie wymagająca konserwacji.
 • Maksymalne stałe obciążenie urządzenia może wynieść 65 kg, a chwilowe aż 100 kg!
 • Możliwość montażu odwróconego, tzw. do góry nogami, z udźwigiem do 29 kg. 
 • Szeroki zakres regulacji od 65 do 117 cm.
 • Specjalny system prowadzenia podczas wysuwu, zapewniający doskonałą wytrzymałość i stabilność.
 • Elektryczne sterowanie za pomocą prostego sterownika z przyciskami góra/dół lub pilota bezprzewodowego.
 • Możliwość ograniczenia skoku poprzez zastosowanie dodatkowego elementu regulacyjnego.
 • Wykonany ze stali malowanej proszkowo na kolor srebrny lub czarny.
 • Specjalny system prowadzenia podczas wysuwu zapewnia doskonałą wytrzymałość i stabilność we wszystkich kierunkach.

Zastosowanie elektrycznej nogi teleskopowej

Solidna, masywna konstrukcja, do której można zastosować podstawy w kształcie litery "W", "H" lub owalną (dostępne w sekcji "Akcesoria") zapewnia wysoką stabilność oraz niezawodność użytkowania. Dzięki temu bez trudu można ją stosować do realizacji projektów:

 • regulowanych mebli,
 • wysuwanych mebli,
 • wysuwanych urządzeń,
 • elementów automatyki domowej i przemysłowej,
 • stojaków do telewizora,
 • regulowanych podestów.

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome