Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

Kompaktowy podnośnik do TV i innych zastosowań
Podnośnik do telewizora TS600B Podnośnik do telewizora TS600B to najbardziej kompaktowy model w gamie produktów TV Lift. Posiada nadzwyczajny skok w porównaniu do wysokości w zabudowie. Jest również bardzo płaski, co czyni go niezastąpionym do zastosowań w nogach łóżka, szafkach kuchennych i łazienkowych, wyposażeniu biura, montażu na jachtach, łodziach i w wielu innych. Konstrukcja podnośnika umożliwia użytkownikowi dostosowanie zakresu regulacji wysokości, wynoszącej maksymalnie 600 mm. Pozwala to precyzyjnie "dostroić" całkowitą wysokość projektu. Tył podnośnika do telewizora TS600B jest prosty, bez wystających śrub i innych wizualnie niekorzystnych elementów, dając perfekcyjny wygląd przy zastosowaniu podnośnika z widocznością od tyłu.

Zapytaj o produkt KUP TERAZ KUP ZESTAW

Folder reklamowy produktu Instrukcja montażu Rysunek techniczny

Kompaktowa konstrukcja podnośnika do telewizora TS600B do wielu zastosowań

Podnośnik do telewizora TS600B jest niezawodną i wytrzymałą konstrukcją. Wykonany jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, odpornej na korozję oraz zarysowania. Napęd elektryczny pozwala na regulację w zakresie od 500 mm do 1110 mm. Jego grubość - 45 mm - a także niewielkie wymiary przy całkowitym opuszczeniu - 500 mm - sprawiają, że jest bardzo łatwy do zabudowy.

Konstrukcja podnośnika pozwala również na montaż odwrócony (w którym zamontowane urządzenie początkowo jest wysuwane w dół i chowane w górę) oraz poziomy. Można wyposażyć go w zdalne sterowanie za pomocą radiowego pilota RF lub pilota podczerwieni IR (sprzedawane osobno). Podnośnik sterowany jest przełącznikiem góra/dół, który znajduje się w zestawie.
Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia funkcja zabezpieczenia przed zgnieceniem, gdy ruchoma część podnośnika napotka opór.

Cechy wyróżniające podnośnik do telewizora TS600B:

  • grubość zaledwie 45 mm,
  • regulacja wysokości w zakresie od 500 mm do 1100 mm,
  • cicha praca silnika z prędkością wysuwu 25 mm/s, 
  • funkcja zabezpieczająca przed zgnieceniem,
  • ograniczniki w zestawie, umożliwiające ustawienie zakresu regulacji wysokości,
  • stalowa konstrukcja malowana na czarno, z udźwigiem do 8 kg, 
  • kompaktowość produktu zapewnia łatwą możliwość zabudowy,
  • podnośnik elektryczny nadaje się do wykorzystania w niewielkich salonach, kuchniach, sypialniach, jachtach, samochodach itp.

Akcesoria dodatkowe sprzedawane osobno:

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome