Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome

Nie każdy chciałby, aby odbiornik telewizyjny stanowił dominujący element aranżacji danego pomieszczenia. W niektórych przypadkach tego typu urządzenie całkowicie psuje koncepcję wystroju wnętrza lub przynajmniej nie pozwala na jej pełną realizację. Co w takiej sytuacji? Idealne rozwiązanie stanowi wówczas telewizor z windą.

Zasada działania tego typu urządzenia jest bardzo prosta. W czasie, gdy nie zamierzamy oglądać telewizji odbiornik schowany jest we wnęce lub meblu. Ekran może również stać np. u stóp łóżka. Jest więc całkowicie niewidoczny i co ważne nikomu nie przeszkadza. W każdej chwili możemy go jednak w efektowny sposób wysunąć dzięki wykorzystaniu zaadaptowanego do tego celu podnośnika.

Estetyka i prestiż

Jedną z zalet takiego rozwiązania jest już wspomniana wcześniej możliwość aranżacji pomieszczenia zgodnie z naszymi założeniami. Sam wysuwany odbiornik telewizyjny może stanowić również  prestiżowy element wystroju nowoczesnego domu czy mieszkania. Dzięki dostosowaniu obudowy do indywidualnych preferencji użytkownika urządzenie idealnie wkomponowuje się w otoczenie nadając pomieszczeniu klasy i stylu.

Porządek i harmonia

Na estetykę takiego rozwiązania wpływa też brak plączących się kabli, które nie tylko źle wyglądają, ale też czasem są po prostu niebezpieczne. Sam odbiornik nie kurzy się i nie jest narażony na promieniowanie słoneczne.

Bezpieczeństwo użytkowania

Wysuwany odbiornik telewizyjny jest również bardziej bezpieczny w użytkowaniu niż tradycyjny telewizor. Ukryty sprzęt nie stanowi tak łakomego kąska dla potencjalnych złodziei. Urządzenie jest również chronione przed zabrudzeniem czy stłuczeniem przez dzieci. Jest to też idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć dostęp do telewizji  np. nastolatkom – bez pilota oglądanie telewizji może być niemożliwe.

Funkcjonalność i wygoda

Najważniejszą cechą opisanego systemu jest przede wszystkim ogromna wygoda. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy dysponujemy ograniczoną przestrzenią użytkową – małe mieszkanie czy też łódź lub jacht. Ekran może z powodzeniem stać w dowolnym miejscu np. u stóp jakiegoś mebla. Warto też podkreślić możliwość zdalnego dostosowania wysokości odbiornika telewizyjnego oraz zmiany kąta nachylenia monitora.

Inne zastosowanie podnośników

Podnośniki są urządzeniami o bardzo szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem są one wykorzystywane m.in. w przemyśle meblarskim. Dzięki nim istnieje możliwość np.  „ukrycia” mało estetycznych sprzętów AGD. Są one też nierzadko wykorzystywane przy nowoczesnej aranżacji pomieszczeń biurowych. Pozwalają modyfikować wygląd wnętrza w funkcjonalny i bardzo estetyczny sposób.