Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome

Rynek zmusza przedsiębiorców do szukania nowych rozwiązań, które dadzą im istotną przewagę konkurencyjną. Brak rozwoju czy to w zakresie technologicznym czy marketingowym szybko przekłada się na mniejszą liczbę zamówień. Świetnym sposobem na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań podnoszących atrakcyjność produktów z różnych branż jest wykorzystanie podnośników.

Rosnące oczekiwania klientów    

Oczekiwania klientów stale rosną. Dostrzegli to m.in. producenci mebli. W tej branży cały czas trzeba podążać za aktualnymi trendami. Ciekawym uzupełnieniem oferty może być w tym przypadku możliwość estetycznego ukrycia sprzętów AGD tj. np. kuchenka mikrofalowa czy piekarnik we wnękach i możliwość ich łatwego wysunięcia przy pomocy jednego przycisku. Zaletą takiego rozwiązania jest duża estetyka, ale też funkcjonalność. W niektórych przypadkach wykorzystanie podnośników w kuchni umożliwia łatwy dostęp do określonych sprzętów bez konieczności rezygnowania z wymarzonej aranżacji wnętrza. Zastosowanie podnośników w kuchni czy łazience ma jednak jeszcze jedną ważną zaletę – utrudnienie dostępu dzieciom do niebezpiecznych urządzeń. Rozszerzenie oferty mebli czy to kuchennych czy pokojowych o tego typu rozwiązanie pozwala skutecznie wyróżnić się wśród konkurencji.

Nie tylko do domu

Nie tylko producenci mebli domowych powinni zainteresować się możliwością rozszerzenia swojej oferty o opisane wcześniej rozwiązanie. Docenią je też użytkownicy typowych mebli biurowych. W tym przypadku mamy jeszcze większe pole do popisu. Możemy z powodzeniem chować sprzęty, których nie potrzebujemy w danym momencie i tym samym zyskać większą przestrzeń użytkową. Ważne jest też to, że nie zbiera się na nich kurz oraz nie są narażone na przypadkowe uszkodzenia. Ciekawym pomysłem jest możliwość zaaranżowania domowego biura. Przy pomocy jednego przycisku nasze meble rozsuwają się i oczom ukazuje się sprzęt biurowy.

Ogromne pole do popisu

Wykorzystanie podnośników daje zatem producentom mebli ogromne pole do popisu. Ogranicza nas w tym przypadku tylko własna wyobraźnia.  Klient ma możliwość zaaranżowania danego pomieszczenia w dowolny sposób. To bardzo ważne  w dobie rosnących oczekiwań użytkowników bo pozwala firmie wyróżnić się na rynku czymś unikatowym.