Ukryty telewizor w suficie

Salon jest wizytówką domu. Tu przyjmujemy gości, najczęściej odpoczywamy i się relaksujemy. Nawet najlepszy projekt i aranżacja wnętrza może zostać zepsuta i przytłoczona przez wielkogabarytowy telewizor. W tym artykule przedstawiam 6 sposobów, jak ukryć telewizor i kable szpecące nasz salon.

Po co ukrywać telewizor?

Coraz więcej osób decyduje się na ukrycie telewizora, aby nie stanowił dominującego elementu pomieszczenia. Odbiornik może w łatwy sposób popsuć koncepcję wystroju wnętrza.

Ukrycie telewizora przy użyciu windy TV nada pomieszczeniu estetyki i prestiżu. Będzie stanowić zachwycający element dekoracyjny wnętrza.

Chowając telewizor, możemy w łatwy sposób ograniczyć dostęp dzieciom. To także świetny sposób na ograniczenie zabrudzeń, zbierania się kurzu oraz poplątanych kabli.

Ukryty telewizor to inwestycja w czas dla siebie. W ten sposób nic Cię nie rozprasza, możesz skutecznie odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas z najbliższymi, budując więź.

Dzięki windzie do telewizora nie musisz całkowicie rezygnować z obecności telewizora w Twoim domu.

Jak ukryć telewizor? 6 skutecznych aranżacji

1. Wysuwany telewizor z szafki

Wysuwany telewizor z szafki

Aranżacja Nowoczesnego Salonu Z Telewizorem Wysuwanym Z Szafki

 

Nowoczesne rozwiązanie, które pozwala ograniczyć brud oraz zagrożenia związane z uszkodzeniem ekranu od promieni słonecznych i kurzu. Dodatkowo może ukrywać sprzęty, które zabierają miejsce i czas na sprzątanie. Razem z telewizorem mogą wysuwać się i chować: konsola, głośniki, subwoofer, czy dekoder. Takie rozwiązanie nie psuje koncepcji wnętrza i pozwala zastosować inne dekoracje, które uatrakcyjnią salon.

Jeśli chcesz stworzyć wysuwany telewizor z szafki, możesz zastosować windę TV Lift TS700.

2. Telewizor ukryty za ruchomym panelem

Aranżacja Ściany TV Z Ruchomym Panelem

Ukryty Telewizor Za Ruchomym Panelem

 

Świetne i proste rozwiązanie, które nie zaburza wyglądu salonu. Ukryty telewizor nie będzie stanowił centrum uwagi. Idealne miejsce na relaks i odpoczynek. Możesz w spokoju i bez rozpraszania koncentracji przeczytać książkę lub zrobić krótką drzemkę. Na ruchomym panelu możesz zamontować inne dekoracje, np. duże rodzinne zdjęcie lub kwiaty.

3. Chowany telewizor za obrazem lub lustrem

Wyobraź sobie miny gości, którzy odwiedzając Cię, spoglądają na piękny rodzinny obraz, a nagle spod niego wysuwa się telewizor. Możesz zawiesić lustro w pomieszczeniu, które zwiększy optycznie powierzchnię salonu. Sprawdź nasz mechanizm zdalnego podnoszenia telewizora, obrazu lub lustra.

4. Telewizor opuszczany z sufitu

Opuszczany Telewizor Z Sufitu Aranżacja

Telewizor Opuszczany Z Sufitu W Salonie

Nowoczesne rozwiązanie, które jest bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Wymaga trochę pracy i miejsca, ale efekt WOW jest murowany. Winda do opuszczania telewizora pozwala na zachowanie estetyki, czystości i harmonii wnętrza na najwyższym poziomie. To wszystko bez kurzu, brudu, dodatkowych szafek i plączących się kabli.

5. Telewizor wysuwany z kominka

Salon Z Kominkiem I Telewizorem

Nieustannie wzrasta popularność kominków. Można przebierać w stylach, wyglądzie i aranżacji. Świetnym pomysłem może być wyeksponowanie kominka jako centrum salonu, a dodatkowo sprytnie ukryć w nim telewizor i kable, odpowiednio zabezpieczając przed wpływem ciepła. Do takiej realizacji świetnie nada się winda do TV TS750.

6. Ukryty telewizor w stoliku

Ukryty Telewizor W Stoliku

Widziałeś kiedyś coś takiego? To rozwiązanie jest mało popularne, ale ukrycie telewizora w stoliku nadaje się świetnie do małych pomieszczeń. Ten sposób wykorzystują producenci jachtów i przyczepach kempingowych. Pozwala zaoszczędzić miejsce i odpowiednio wyposażyć pomieszczenie.

Oto 6 pomysłów, które w większości zrealizujesz samemu, bez pomocy fachowca. Takie rozwiązania pomogą Ci stworzyć piękny, czysty, estetyczny i prestiżowy salon, który pozwoli wypocząć i spędzić miło czas z rodziną i znajomymi.

Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem windy i realizacją projektu SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Postaramy się rozwiązać Twój problem.

Powodzenia w tworzeniu nowoczesnego wnętrza!
Bartosz Hybza