Chcesz wykonać projekt telewizora chowanego w szafce i nie wiesz, na jaki podnośnik elektryczny się zdecydować? Przedstawiamy recenzję jednej z najlepszych wind do telewizora do 80 cali na rynku. 

Co wyróżnia nasz produkt i dlaczego warto go wybrać? Zapraszamy do zapoznania się z transkrypcją nagrania.

Transkrypcja:

 "Oto winda do telewizora TS1000 w akcji. Sterowanie odbywa się przy pomocy przycisków góra/dół na zdalnym pilocie. Naciskam przycisk, aby ją wysunąć.

Do windy zamocowany jest 55-calowy telewizor plazmowy. Jest to starszy model odbiornika z trybem 3D i warto zaznaczyć, że jest dosyć ciężki. Poprzednio korzystałem z podnośnika elektrycznego innej firmy, który kupiłem 15 lat temu, ale nagle przestał działać. Zdecydowałem się na model TS1000, ponieważ jest prostszy, lepiej skonstruowany i bardziej elegancki w mojej opinii. 

Telewizor zatrzymał się w miejscu, w którym wyznaczyłem ograniczniki. Na lewym boku szafki zamontowałem manualny sterownik z przyciskami góra/dół. Zobaczmy, co znajduje się wewnątrz komody. 

Jak widzisz, winda tv jest mała i nie zajmuje dużo miejsca. Mocowana jest za pomocą czterech śrub. Zależało mi na tym, aby telewizor był zawieszony, jak najbliżej frontu szafki.

Wewnątrz znajduje się sporo miejsca. Na środku przymocowałem półkę. Cała konstrukcja komody ma ok. 60 cm głębokości. 

Zwróć uwagę na jedną bardzo ważną kwestię. Jeśli zdecydujesz się na dostosowanie zakresu podnoszenia i opuszczania podnośnika, zwróć uwagę na ten ogranicznik. Znajduje się bezpośrednio za tą linką. Służy do ustawienia poziomu, do którego opuszczana jest winda tv. Trudno jest go dostrzec w instrukcji obsługi, dlatego przyjrzyj się uważnie, ponieważ ja miałem problem ze znalezieniem. 

Elektronikę i okablowanie zamontowałem na dnie szafki.

Jest to zgrabny podnośnik. Działa naprawdę dobrze. Jak wspomniałem, do tej pory używałem windy innej firmy i nie byłem z niej zadowolony. 

Bardzo pomogła mi obsługa klienta. Gdy próbowałem przedłużyć kabel manualnego sterownika, zepsułem przełącznik. Mike był miły i cierpliwy. Gdy zidentyfikował problem, przysłał mi następnego dnia nowy przełącznik. Byłem bardzo zadowolony i miło z jego strony, że to zrobił. 

Jeśli masz podstawowe umiejętności w zakresie obróbki drewna, przekonasz się, że to świetny projekt, który spodoba się wszystkim gościom. Dzieci uwielbiają korzystać z windy do telewizora. Kto nie chciałby takiego magicznego telewizora?"

Video recenzja i transkrypcja pochodzi z materiałów dostępnych na Amazon. Bezpośredni link do recenzji znajduje się TUTAJ