Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

W celu zwiększenia Twojej wygody przygotowaliśmy różne formy płatności za nasze produkty.

 • Ceny na stronie internetowej Serwisu zamieszczone przy danym Towarze stanowią ceny brutto, wyrażone w złotych polskich (PLN).
 • Podane ceny nie zawierają informacji odnośnie kosztów Dostawy i wszelkich innych kosztów, które Użytkownik będzie zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży, o których Użytkownik będzie poinformowany przy składaniu zamówienia i wyborze sposobu Dostawy.
 • Najpóźniej na początku składania zamówienia Użytkownik jest informowany dostępnych sposobach płatności.
 • Sprzedawca, zgodnie z wolą Użytkownika, dołącza do przesyłki będącej przedmiotem Dostawy fakturę VAT albo przesyła na adres poczty elektronicznej podany przez Użytkownika podczas składania zamówienia.
 • Użytkownik może wybrać następujące formy płatności:
  • Przelewy24 - obsługę szybkich płatności (etransfer) za pośrednictwem Przelewy24 obsługuje PayPro SA z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Pastelowej 8, 60-198 Poznań. System szybkich płatności internetowych, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty. W ramach Przelewy24 masz do dyspozycji płatność: BLIKiem, przelewem tradycyjnym, kartą płatniczą, portfelem elektronicznym.
  • e-Raty - obsługę rozłożenia płatności na raty za pośrednictwem Przelewy24 obsługuje PayPro SA z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Pastelowej 8, 60-198 Poznań. System płatności ratalnej umożliwia zrealizowanie transakcji wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki w ciągu zaledwie 15 minut. Skorzystanie z e-rat nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera oraz dodatkowych formalności. Dogodny harmonogram ratalny pozwala na rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy, zachęcając tym samym do robienia zakupów o wyższej wartości.
  • Płatność kartą płatniczą - obsługę płatności kartą za pośrednictwem Przelewy24 obsługuje PayPro SA z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Pastelowej 8, 60-198 Poznań. Zostaniesz poproszony o podanie numeru karty. Następnie może nastąpić przekierowanie do Twojego banku, aby uwierzytelnić dane. 
  • Przelew tradycyjny - możliwości sfinalizowania płatności poprzez wypełnienie samodzielnie danych dotyczących odbiorcy, numeru konta, tytułu przelewu oraz kwoty, na jaką ma on być wykonany, na swoim koncie bankowym lub poprzez wypełnienie blankietu płatności i realizacja w banku/na poczcie.
  • Płatność za pobraniem - możliwość płatności gotówką przy odbiorze bezpośrednio u przewoźnika. Dodatkowa opłata naliczana przez przewoźnika nie podlega zwrotowi w przypadku odstąpienia od umowy.
  • Płatność przy odbiorze z magazynu stacjonarnego - możliwość płatności gotówką na miejscu w magazynie stacjonarnym, przy wyborze odbioru osobistego.

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome