Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

SB001 to obrotowy uchwyt do małych i dużych telewizorów plazmowych, LCD, LED oraz OLED, który można zastosować w podnośnikach do telewizora TS700, TS1000.

Radiowy pilot zdalnego sterowania R315290 do obsługi na odległość wind i akcesoriów do telewizorów dostępnych w ofercie TVlift.pl.

Łącznik do skompletowania stojaka na telewizor SS001.


Wsporniki pod blat lub półkę umożliwiające montaż z elektrycznym podnośnikiem LF750 do regulowania wysokości, w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Radiowy pilot zdalnego sterowania R315300 do obsługi elektrycznego siłownika teleskopowego DF019.

Uchwyt do montażu ściennego siłownika teleskopowego DF019 oraz DF023.

Prowadnice do bezpośredniego montażu podnośnika LF750, które pozwalają na regulację wysokości, aż o 1150 mm.

Zestaw bezprzewodowego sterowania na podczerwień do obsługi wind do telewizora TS460, TS700, TS1000.

Stopa do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor srebrny.

Prowadnice o skoku 1450mm przeznaczone do bezpośredniego montażu zespołu podnoszenia LF750.  Mogą być montowane do ściany za pomocą uchwytów ściennych lub mogą być zamontowane do podstawy wolnostojącej. 

Podstawowy system zdalnego sterowania na podczerwień do podnośników: TS460B, TS700B, TS750, TS1000B
lub z dowolnej kolumny teleskopowej / podnoszącej w połączeniu z przewodem adaptera.

Podstawa do nogi stołu oraz siłownika teleskopowego DF019. Idealna do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Uchwyty ścienne do zamocowania prowadnic serii LF750. Uchwyty ścienne są bardzo łatwe w montażu do płaskich pionowych powierzchni. Lakierowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006.

Podstawowy system radiowego zdalnego sterowania RF do podnośników: TS460A, TS700A, TS1000A.
Zestaw zawiera radiowy pilot zdalnego sterowania, moduł zdalnego sterowania RF i przełącznik ręczny z płytką montażową.

Podstawa do nogi siłownika teleskopowego DF019. Idealna do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Podnośnik elektryczny LF750 jest sercem wielofunkcyjnego systemu podnoszenia. Jednostka ma szeroki zakres zastosowań. Może być montowana do ściany lub służyć jako wolnostojący podnośnik.

Radiowy zestaw zdalnego sterowania, który jest podstawowym systemem sterowania z windą TS460B, TS700B, TS750, TS1000B oraz siłownikami teleskopowymi dostępnymi w naszej ofercie.

Elektrycznie podnoszona kolumna teleskopowa jest rozwiązaniem umożliwiającym projektowanie i produkcję systemów ustawiania wysokości w szczególności dla producentów mebli. 

Radiowy zestaw zdalnego sterowania, który jest podstawowym systemem sterowania z kolumną teleskopową DF019 z zamontowanym elektrycznym uchwytem obrotowym SB000.

Stopa w kształcie litery H do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor czarny.

Uchwyt do łączenia kolumny teleskopowej DF019 z ekranem telewizora. Standardy VESA w zestawie: 50x50, 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200.

System sterowania z zewnętrznym wejściem.
System sterowania, który może obsługiwać wejście z zewnętrznymi przełącznikami i współpracuje z systemem bezpieczeństwa w obwodzie masowym.

Stopa w kształcie półksiężyca do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor czarny.

Obrotowy uchwyt do małych i dużych telewizorów plazmowych, LCD, LED, OLED. Sterowany pilotem, dołączonym w zestawie.

Płytka montażowa do stosowania z ręcznym przełącznikiem sterowania.

Stopa w kształcie półksiężyca do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor srebrny.

Zestaw zasilania B składa się z panelu sterowania, zasilacza oraz modułu synchronizującego wysuw kolumn teleskopowych DF023. Możliwość synchronizacji do 3 kolumn DF023.

Uchwyt monitora do podnośników TS460A i TS460B – zamawiany osobno.
Pasuje do następujących standardów VESA [mm]: 50x50, 75x75, 100x100, 200x100, 200x200.

Stopa w kształcie litery H do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor srebrny.

Zestaw zasilania A składa się z panelu sterowania i zasilacza do obsługi kolumny teleskopowej DF019.

Kompletny uchwyt składający się z dwóch elementów do montażu kolumn teleskopowych DF019 / DF023 do ściany oraz podstawy pod blat wykonanej z kątowników. 

Uchwyt do telewizora do 40 cali, który można zastosować z uchwytem obrotowym SB000 lub FB019. Uchwyt w standardowym wyposażeniu windy do telewizora TS750

FM700 B1 to specjalny uchwyt umożliwiający przytwierdzenie windy TS700 bezpośrednio do podłogi (lub sufitu, jeśli winda zjeżdża w dół, po zamontowaniu "do góry nogami"). Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo na kolor czarny.

Duży uchwyt Multi Vesa utrzyma monitory od 40 cali i większe i może być używany z windą TS750, nieruchomą głowicą FB019 i uchwytem obrotowym SB000.

FM1000 B1 to specjalny uchwyt umożliwiający przytwierdzenie windy TS1000 bezpośrednio do podłogi (lub sufitu, jeśli winda zjeżdża w dół, po zamontowaniu "do góry nogami"). Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo na kolor czarny.

Uchwyt Multi Vesa przygotowany dla wind TS700A, TS700B i TS1000B jako dodatkowe akcesorium. Umożliwia zamontowanie większość dostępnych na rynku płaskich telewizorów o przekątnych od 32 do 60 cali. Konstrukcja stalowa, malowana proszkowo na czarno.

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome