⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie zgłaszałem jeszcze żadnego produktu na gwarancję. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z firmą TV Lift i Panem Krystianem.  "

Conditio

 

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, aby przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja zadowolony, klient zadowolony, polecam produkty firmy TVLift "

Antex

⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia każdego , nawet najmniejszego pomieszczenia, w telewizor, dzięki czemu nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji swojego produktu. Co istotne windy doskonale spisują się w tak bardzo wymagającym środowisku, jakim jest morze. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

SB001 to obrotowy uchwyt do małych i dużych telewizorów plazmowych, LCD, LED oraz OLED, który można zastosować w podnośnikach do telewizora TS700, TS1000.

Radiowy pilot zdalnego sterowania R315290 do obsługi na odległość wind i akcesoriów do telewizorów dostępnych w ofercie TVlift.pl.

Łącznik do skompletowania stojaka na telewizor SS001.


Wsporniki pod blat lub półkę umożliwiające montaż z elektrycznym podnośnikiem LF750 do regulowania wysokości, w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Radiowy pilot zdalnego sterowania R315300 do obsługi elektrycznego siłownika teleskopowego DF019.

Uchwyt do montażu ściennego siłownika teleskopowego DF019 oraz DF023.

Prowadnice do bezpośredniego montażu podnośnika LF750, które pozwalają na regulację wysokości, aż o 1150 mm.

Zestaw bezprzewodowego sterowania na podczerwień do obsługi wind do telewizora TS460, TS700, TS1000.

Stopa do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor srebrny.

Prowadnice o skoku 1450mm przeznaczone do bezpośredniego montażu zespołu podnoszenia LF750.  Mogą być montowane do ściany za pomocą uchwytów ściennych lub mogą być zamontowane do podstawy wolnostojącej. 

Podstawowy system zdalnego sterowania na podczerwień do podnośników: TS460B, TS700B, TS750, TS1000B
lub z dowolnej kolumny teleskopowej / podnoszącej w połączeniu z przewodem adaptera.

Podstawa do nogi stołu oraz siłownika teleskopowego DF019. Idealna do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Uchwyty ścienne do zamocowania prowadnic serii LF750. Uchwyty ścienne są bardzo łatwe w montażu do płaskich pionowych powierzchni. Lakierowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006.

Podstawowy system radiowego zdalnego sterowania RF do podnośników: TS460A, TS700A, TS1000A.
Zestaw zawiera radiowy pilot zdalnego sterowania, moduł zdalnego sterowania RF i przełącznik ręczny z płytką montażową.

Podstawa do nogi siłownika teleskopowego DF019. Idealna do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Podnośnik elektryczny LF750 jest sercem wielofunkcyjnego systemu podnoszenia. Jednostka ma szeroki zakres zastosowań. Może być montowana do ściany lub służyć jako wolnostojący podnośnik.

Radiowy zestaw zdalnego sterowania, który jest podstawowym systemem sterowania z windą TS460B, TS700B, TS750, TS1000B oraz siłownikami teleskopowymi dostępnymi w naszej ofercie.

Elektrycznie podnoszona kolumna teleskopowa jest rozwiązaniem umożliwiającym projektowanie i produkcję systemów ustawiania wysokości w szczególności dla producentów mebli. 

Radiowy zestaw zdalnego sterowania, który jest podstawowym systemem sterowania z kolumną teleskopową DF019 z zamontowanym elektrycznym uchwytem obrotowym SB000.

Stopa w kształcie litery H do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor czarny.

Uchwyt do łączenia kolumny teleskopowej DF019 z ekranem telewizora. Standardy VESA w zestawie: 50x50, 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200.

System sterowania z zewnętrznym wejściem.
System sterowania, który może obsługiwać wejście z zewnętrznymi przełącznikami i współpracuje z systemem bezpieczeństwa w obwodzie masowym.

Stopa w kształcie półksiężyca do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor czarny.

Obrotowy uchwyt do małych i dużych telewizorów plazmowych, LCD, LED, OLED. Sterowany pilotem, dołączonym w zestawie.

Płytka montażowa do stosowania z ręcznym przełącznikiem sterowania.

Stopa w kształcie półksiężyca do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor srebrny.

Zestaw zasilania B składa się z panelu sterowania, zasilacza oraz modułu synchronizującego wysuw kolumn teleskopowych DF023. Możliwość synchronizacji do 3 kolumn DF023.

Uchwyt monitora do podnośników TS460A i TS460B – zamawiany osobno.
Pasuje do następujących standardów VESA [mm]: 50x50, 75x75, 100x100, 200x100, 200x200.

Stopa w kształcie litery H do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor srebrny.

Zestaw zasilania A składa się z panelu sterowania i zasilacza do obsługi kolumny teleskopowej DF019.

Kompletny uchwyt składający się z dwóch elementów do montażu kolumn teleskopowych DF019 / DF023 do ściany oraz podstawy pod blat wykonanej z kątowników. 

Uchwyt do telewizora do 40 cali, który można zastosować z uchwytem obrotowym SB000 lub FB019. Uchwyt w standardowym wyposażeniu windy do telewizora TS750

FM700 B1 to specjalny uchwyt umożliwiający przytwierdzenie windy TS700 bezpośrednio do podłogi (lub sufitu, jeśli winda zjeżdża w dół, po zamontowaniu "do góry nogami"). Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo na kolor czarny.

Duży uchwyt Multi Vesa utrzyma monitory od 40 cali i większe i może być używany z windą TS750, nieruchomą głowicą FB019 i uchwytem obrotowym SB000.

FM1000 B1 to specjalny uchwyt umożliwiający przytwierdzenie windy TS1000 bezpośrednio do podłogi (lub sufitu, jeśli winda zjeżdża w dół, po zamontowaniu "do góry nogami"). Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo na kolor czarny.

Uchwyt Multi Vesa przygotowany dla wind TS700A, TS700B i TS1000B jako dodatkowe akcesorium. Umożliwia zamontowanie większość dostępnych na rynku płaskich telewizorów o przekątnych od 32 do 60 cali. Konstrukcja stalowa, malowana proszkowo na czarno.

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome