Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

SB001 to uchwyt obrotowy i dodatkowe akcesorium do podnośników TS700, TS750 i TS1000. Zapewnia odchylenia TV o 30° w każdą stronę od pozycji 0.
Uchwyt obrotowy posiada rozstaw otworów montażowych VESA 200 x 200 bez dodatkowych wsporników.

Dodatkowy radiowy pilot zdalnego sterowania obsługujący 1 silnik w zestawie.

Podstawa łącznik SS001 używany do zamocowania elektrycznej głowicy obrotowej SB000 lub regulowanej ręcznie głowicy B019 B1 do stopy. W kolorze czarnym.

Wsporniki do bezpośredniego montażu na windzie LF750. Mogą podtrzymać mały blat. Wykonane z mocnej stali, malowanej proszkowo w kolorze czarnym RAL9004.

Dodatkowy radiowy pilot zdalnego sterowania obsługujący 2 silniki w zestawie.

Kompletny uchwyt składający się z dwóch elementów do montażu kolumn teleskopowych DF019 / DF023 do ściany. Kolor srebrny.

Prowadnice o skoku 1150mm przeznaczone do bezpośredniego montażu zespołu podnoszenia LF750.  Mogą być montowane do ściany za pomocą uchwytów ściennych lub mogą być zamontowane do podstawy wolnostojącej. Wybór należy do Ciebie. Lakierowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006. Instrukcja montażu dołączona do zestawu.

Podstawowy system zdalnego sterowania na podczerwień IR do podnośników: TS460A, TS700A, TS1000A.
Zestaw zawiera pilot zdalnego sterowania na podczerwień IR, odbiornik podczerwieni na przewodzie, moduł zdalnego sterowania i przełącznik ręczny z płytką montażową.

Stopa do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor srebrny.

Prowadnice o skoku 1450mm przeznaczone do bezpośredniego montażu zespołu podnoszenia LF750.  Mogą być montowane do ściany za pomocą uchwytów ściennych lub mogą być zamontowane do podstawy wolnostojącej. Wybór należy do Ciebie. Lakierowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006. Instrukcja montażu dołączona do zestawu.

Podstawowy system zdalnego sterowania na podczerwień do podnośników: TS460B, TS700B, TS750, TS1000B
lub z dowolnej kolumny teleskopowej / podnoszącej w połączeniu z przewodem adaptera.
Zestaw zawiera pilot zdalnego sterowania na podczerwień IR, odbiornik podczerwieni na przewodzie, moduł zdalnego sterowania i przełącznik ręczny. Płytka montażowa przełącznika jest opcją dodatkową.

Stopa do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor czarny.

Uchwyty ścienne do zamocowania prowadnic serii LF750. Uchwyty ścienne są bardzo łatwe w montażu do płaskich pionowych powierzchni. Należy pamiętać o właściwym dobraniu śrub mocujących do materiału na którym mają być zamocowane prowadnice. Lakierowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006.

Podstawowy system radiowego zdalnego sterowania RF do podnośników: TS460A, TS700A, TS1000A.
Zestaw zawiera radiowy pilot zdalnego sterowania, moduł zdalnego sterowania RF i przełącznik ręczny z płytką montażową.

Stopa do wykorzystania z kolumną DF019. Kolor srebrny.

Jednostka napędowa do różnych zastosowań. Maksymalne obciążenie 70kg. W połączeniu z prowadnicami zapewnia skok 1150mm lub 1450mm. Urządzenie jest wyposażone w silnik prądu stałego na napięcie 30V, włącznik zasilania i sterowanie. Powierzchnia stalowej obudowy jest malowana proszkowo w kolorze czarnym RAL9004. Instrukcja montażu dołączona do zestawu.

Podstawowy system radiowego zdalnego sterowania RF do podnośników: TS460B, TS700B, TS750, TS1000B
lub z dowolną kolumną teleskopową / podnoszącą w połączeniu z przewodem adaptera.

Stopa do wykorzystania z kolumną DF019. Kolor czarny.

Elektrycznie podnoszona kolumna teleskopowa jest rozwiązaniem umożliwiającym projektowanie i produkcję systemów ustawiania wysokości w szczególności dla producentów mebli. Bardzo sztywna konstrukcja umożliwia obciążenie we wszystkich kierunkach. Uproszczony montaż za pomocą otworów M6 na obu końcach kolumny.

Podstawowy radiowy system zdalnego sterowania RF dla 2 silników. Do wykorzystania w przypadku kontrolowania dwóch elementów z tego samego pilota np.  kolumny teleskopowej DF019 w połączeniu z elektryczną głowicą obrotową SB000.

Stopa w kształcie litery H do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor czarny.

Uchwyt do łączenia kolumny teleskopowej DF019 z ekranem telewizora (lub jeśli jest niezbędne do wielu wsporników MB000 lub MB001). Standardy VESA w zestawie: 50x50, 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200.

System sterowania z zewnętrznym wejściem.
System sterowania, który może obsługiwać wejście z zewnętrznymi przełącznikami i współpracuje z systemem bezpieczeństwa w obwodzie masowym.

Stopa w kształcie półksiężyca do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor czarny.

Głowica obrotowa pozwala obrócić ekran w poziomie +/- 45 stopni. Sterowana radiowym pilotem RF. Doskonała do ustawienia ekranu pod dowolnym kątem w pokoju. Napędzana małym silnikiem prądu stałego z przekładnią planetarną. Pełny ruch w 10 sekund.

Bez dodatkowego wspornika pod monitor; pasują następujące rozstawy: VESA 50-50, 75-75, 100-100, 200-100.

Płytka montażowa do stosowania z ręcznym przełącznikiem sterowania.

Stopa w kształcie półksiężyca do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor srebrny.

Zestaw zasilania B składa się z panelu sterowania, zasilacza oraz modułu synchronizującego wysuw kolumn teleskopowych DF023. Możliwość synchronizacji do 3 kolumn DF023.

Uchwyt monitora do podnośników TS460A i TS460B – zamawiany osobno.
Pasuje do następujących standardów VESA [mm]: 50x50, 75x75, 100x100, 200x100, 200x200.

Stopa w kształcie litery H do zastosowania z kolumną DF019. Silna i sztywna konstrukcja - bardzo przydatna w miejscach publicznych i ośrodkach edukacji. Kolor srebrny.

Zestaw zasilania A składa się z panelu sterowania i zasilacza do obsługi kolumny teleskopowej DF019.

Uchwyt monitora dedykowany do podnośników TS700A i TS700B.

Stopa do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor srebrny.

Kompletny uchwyt składający się z dwóch elementów do montażu kolumn teleskopowych DF019 / DF023 do ściany oraz podstawy pod blat wykonanej z kątowników. Kolor uchwytów do ściany: srebrny. Kolor podstawy pod blat: czarny.

Uchwyt Multi Vesa utrzyma monitory do 40 cali  na głowicy obrotowej SB000 lub FB019. Wyposażenie standardowe z windą TS750. Dla większych ekranów wybierz uchwyt MB001 B1.

Stopa do zastosowania z łącznikiem SS001. Kolor czarny.

FM700 B1 to specjalny uchwyt umożliwiający przytwierdzenie windy TS700 bezpośrednio do podłogi (lub sufitu, jeśli winda zjeżdża w dół, po zamontowaniu "do góry nogami"). Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo na kolor czarny.

Duży uchwyt Multi Vesa utrzyma monitory od 40 cali i większe i może być używany z windą TS750, nieruchomą głowicą FB019 i uchwytem obrotowym SB000.

FM1000 B1 to specjalny uchwyt umożliwiający przytwierdzenie windy TS1000 bezpośrednio do podłogi (lub sufitu, jeśli winda zjeżdża w dół, po zamontowaniu "do góry nogami"). Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo na kolor czarny.

Uchwyt Multi Vesa przygotowany dla wind TS700A, TS700B i TS1000B jako dodatkowe akcesorium. Umożliwia zamontowanie większość dostępnych na rynku płaskich telewizorów o przekątnych od 32 do 60 cali. Konstrukcja stalowa, malowana proszkowo na czarno.

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome