Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

Osoba zmęczona po pracy

Też byłem jedną z tych osób. Piorunem przeszedłem rekrutację w firmie, witamy na pokładzie i… zonk. Parę miesięcy później pojawiły się silne bóle kręgosłupa, nadgarstków, senność, a na dobicie doszedł syndrom leniwego jelita. Niedostosowanie stanowiska pracownika to nie tylko problemy zdrowotne, to również spadek wydajności pracy. W jaki sposób przygotować stanowisko pracy w biurze, aby jednocześnie zwiększyć komfort i ergonomię, poprawić stan zdrowia osoby pracującej oraz zwiększyć jej wydajność? Z pomocą przychodzą biurka z regulacją wysokości.

Telewizor to dla wielu ludzi niezbędny element wyposażenia sypialni. Amerykańscy projektanci przeprowadzili badania, z których wynika, że osoby korzystające z Netflixa lub HBO wskazały, że ich ulubionym miejscem do oglądania filmów jest sypialnia i własne łóżko. Czy telewizor w tym pokoju to dobry pomysł? Jakie są wady i zalety tego rozwiązania? No i wreszcie jak zaaranżować sypialnie z odbiornikiem? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Telewizor wysuwany z szafki

Salon wymaga wnętrzarskiego podkreślenia. Ściana z telewizorem jest jego punktem centralnym i to właśnie na niej najdłużej skupia się wzrok domowników. Ważne, aby aranżacja nie była męcząca dla oczu. Zobacz 3 błędy, które popełniasz przy aranżacji salonu z telewizorem i jak winda do telewizora może pomóc je rozwiązać.

Chcesz wykonać projekt telewizora chowanego w szafce i nie wiesz, na jaki podnośnik elektryczny się zdecydować? Przedstawiamy recenzję jednej z najlepszych wind do telewizora do 80 cali na rynku. 

Co wyróżnia nasz produkt i dlaczego warto go wybrać? Zapraszamy do zapoznania się z transkrypcją nagrania.

Pomysły na powiększenie powierzchni funkcjonalnej

Z roku na roku zmniejsza się metraż budowanych domów, przy jednoczesnym wzroście kosztów budowy. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wykorzystanie i zaprojektowanie każdego metra. Jest kilka prostych sposobów, które zwiększą powierzchnię funkcjonalną i użytkową, nadając efektu “WOW” i prestiżu pomieszczeniu. Sprawdź, które będą najlepsze dla Ciebie.

Ukryty telewizor w suficie

Salon jest wizytówką domu. Tu przyjmujemy gości, najczęściej odpoczywamy i się relaksujemy. Nawet najlepszy projekt i aranżacja wnętrza może zostać zepsuta i przytłoczona przez wielkogabarytowy telewizor. W tym artykule przedstawiam 6 sposobów, jak ukryć telewizor i kable szpecące nasz salon.

Nie każdy chciałby, aby odbiornik telewizyjny stanowił dominujący element aranżacji danego pomieszczenia. W niektórych przypadkach tego typu urządzenie całkowicie psuje koncepcję wystroju wnętrza lub przynajmniej nie pozwala na jej pełną realizację. Co w takiej sytuacji? Idealne rozwiązanie stanowi wówczas telewizor z windą.

Rynek zmusza przedsiębiorców do szukania nowych rozwiązań, które dadzą im istotną przewagę konkurencyjną. Brak rozwoju czy to w zakresie technologicznym czy marketingowym szybko przekłada się na mniejszą liczbę zamówień. Świetnym sposobem na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań podnoszących atrakcyjność produktów z różnych branż jest wykorzystanie podnośników.

Podstawowym kryterium wyboru nowego odbiornika TV dla większości użytkowników stanowi jakość obrazu oraz dopasowanie urządzenia pod względem stylistycznym do wyposażenia pomieszczenia, w którym ma on zostać ustawiony. Dla komfortu użytkowania warto wziąć pod uwagę jeszcze jedno kryterium – wielkość ekranu.  
W chwili obecnej na rynku panuje tendencja, do nabywania coraz większych telewizorów. Wydaje nam się, że im większy odbiornik tym jakość obrazu będzie lepsza, a samo oglądanie filmów będzie bardziej przypominało seans kinowy. Nie zawsze jednak mamy odpowiednie warunki do umieszczenia w danym pomieszczeniu odbiornika o konkretnych wymiarach.

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome