Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

Ukryty telewizor w suficie

Salon jest wizytówką domu. Tu przyjmujemy gości, najczęściej odpoczywamy i się relaksujemy. Nawet najlepszy projekt i aranżacja wnętrza może zostać zepsuta i przytłoczona przez wielkogabarytowy telewizor. W tym artykule przedstawiam 6 sposobów, jak ukryć telewizor i kable szpecące nasz salon.

Po co ukrywać telewizor?

Coraz więcej osób decyduje się na ukrycie telewizora, aby nie stanowił dominującego elementu pomieszczenia. Odbiornik może w łatwy sposób popsuć koncepcję wystroju wnętrza.

Ukrycie telewizora przy użyciu windy TV nada pomieszczeniu estetyki i prestiżu. Będzie stanowić zachwycający element dekoracyjny wnętrza.

Chowając telewizor, możemy w łatwy sposób ograniczyć dostęp dzieciom. To także świetny sposób na ograniczenie zabrudzeń, zbierania się kurzu oraz poplątanych kabli.

Ukryty telewizor to inwestycja w czas dla siebie. W ten sposób nic Cię nie rozprasza, możesz skutecznie odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas z najbliższymi, budując więź.

Dzięki windzie do telewizora nie musisz całkowicie rezygnować z obecności telewizora w Twoim domu.

Jak ukryć telewizor? 6 skutecznych aranżacji

1. Wysuwany telewizor z szafki

Wysuwany telewizor z szafki

Aranżacja Nowoczesnego Salonu Z Telewizorem Wysuwanym Z Szafki

 

Nowoczesne rozwiązanie, które pozwala ograniczyć brud oraz zagrożenia związane z uszkodzeniem ekranu od promieni słonecznych i kurzu. Dodatkowo może ukrywać sprzęty, które zabierają miejsce i czas na sprzątanie. Razem z telewizorem mogą wysuwać się i chować: konsola, głośniki, subwoofer, czy dekoder. Takie rozwiązanie nie psuje koncepcji wnętrza i pozwala zastosować inne dekoracje, które uatrakcyjnią salon.

Jeśli chcesz stworzyć wysuwany telewizor z szafki, możesz zastosować windę TV Lift TS700.

2. Telewizor ukryty za ruchomym panelem

Aranżacja Ściany TV Z Ruchomym Panelem

Ukryty Telewizor Za Ruchomym Panelem

 

Świetne i proste rozwiązanie, które nie zaburza wyglądu salonu. Ukryty telewizor nie będzie stanowił centrum uwagi. Idealne miejsce na relaks i odpoczynek. Możesz w spokoju i bez rozpraszania koncentracji przeczytać książkę lub zrobić krótką drzemkę. Na ruchomym panelu możesz zamontować inne dekoracje, np. duże rodzinne zdjęcie lub kwiaty.

3. Chowany telewizor za obrazem lub lustrem

Wyobraź sobie miny gości, którzy odwiedzając Cię, spoglądają na piękny rodzinny obraz, a nagle spod niego wysuwa się telewizor. Możesz zawiesić lustro w pomieszczeniu, które zwiększy optycznie powierzchnię salonu. Sprawdź nasz mechanizm zdalnego podnoszenia telewizora, obrazu lub lustra.

4. Telewizor opuszczany z sufitu

Opuszczany Telewizor Z Sufitu Aranżacja

Telewizor Opuszczany Z Sufitu W Salonie

Nowoczesne rozwiązanie, które jest bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Wymaga trochę pracy i miejsca, ale efekt WOW jest murowany. Winda do opuszczania telewizora pozwala na zachowanie estetyki, czystości i harmonii wnętrza na najwyższym poziomie. To wszystko bez kurzu, brudu, dodatkowych szafek i plączących się kabli.

5. Telewizor wysuwany z kominka

Salon Z Kominkiem I Telewizorem

Nieustannie wzrasta popularność kominków. Można przebierać w stylach, wyglądzie i aranżacji. Świetnym pomysłem może być wyeksponowanie kominka jako centrum salonu, a dodatkowo sprytnie ukryć w nim telewizor i kable, odpowiednio zabezpieczając przed wpływem ciepła. Do takiej realizacji świetnie nada się winda do TV TS750.

6. Ukryty telewizor w stoliku

Ukryty Telewizor W Stoliku

Widziałeś kiedyś coś takiego? To rozwiązanie jest mało popularne, ale ukrycie telewizora w stoliku nadaje się świetnie do małych pomieszczeń. Ten sposób wykorzystują producenci jachtów i przyczepach kempingowych. Pozwala zaoszczędzić miejsce i odpowiednio wyposażyć pomieszczenie.

Oto 6 pomysłów, które w większości zrealizujesz samemu, bez pomocy fachowca. Takie rozwiązania pomogą Ci stworzyć piękny, czysty, estetyczny i prestiżowy salon, który pozwoli wypocząć i spędzić miło czas z rodziną i znajomymi.

Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem windy i realizacją projektu SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Postaramy się rozwiązać Twój problem.

Powodzenia w tworzeniu nowoczesnego wnętrza!
Bartosz Hybza

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome