Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

Rynek zmusza przedsiębiorców do szukania nowych rozwiązań, które dadzą im istotną przewagę konkurencyjną. Brak rozwoju czy to w zakresie technologicznym czy marketingowym szybko przekłada się na mniejszą liczbę zamówień. Świetnym sposobem na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań podnoszących atrakcyjność produktów z różnych branż jest wykorzystanie podnośników.

Rosnące oczekiwania klientów    

Oczekiwania klientów stale rosną. Dostrzegli to m.in. producenci mebli. W tej branży cały czas trzeba podążać za aktualnymi trendami. Ciekawym uzupełnieniem oferty może być w tym przypadku możliwość estetycznego ukrycia sprzętów AGD tj. np. kuchenka mikrofalowa czy piekarnik we wnękach i możliwość ich łatwego wysunięcia przy pomocy jednego przycisku. Zaletą takiego rozwiązania jest duża estetyka, ale też funkcjonalność. W niektórych przypadkach wykorzystanie podnośników w kuchni umożliwia łatwy dostęp do określonych sprzętów bez konieczności rezygnowania z wymarzonej aranżacji wnętrza. Zastosowanie podnośników w kuchni czy łazience ma jednak jeszcze jedną ważną zaletę – utrudnienie dostępu dzieciom do niebezpiecznych urządzeń. Rozszerzenie oferty mebli czy to kuchennych czy pokojowych o tego typu rozwiązanie pozwala skutecznie wyróżnić się wśród konkurencji.

Nie tylko do domu

Nie tylko producenci mebli domowych powinni zainteresować się możliwością rozszerzenia swojej oferty o opisane wcześniej rozwiązanie. Docenią je też użytkownicy typowych mebli biurowych. W tym przypadku mamy jeszcze większe pole do popisu. Możemy z powodzeniem chować sprzęty, których nie potrzebujemy w danym momencie i tym samym zyskać większą przestrzeń użytkową. Ważne jest też to, że nie zbiera się na nich kurz oraz nie są narażone na przypadkowe uszkodzenia. Ciekawym pomysłem jest możliwość zaaranżowania domowego biura. Przy pomocy jednego przycisku nasze meble rozsuwają się i oczom ukazuje się sprzęt biurowy.

Ogromne pole do popisu

Wykorzystanie podnośników daje zatem producentom mebli ogromne pole do popisu. Ogranicza nas w tym przypadku tylko własna wyobraźnia.  Klient ma możliwość zaaranżowania danego pomieszczenia w dowolny sposób. To bardzo ważne  w dobie rosnących oczekiwań użytkowników bo pozwala firmie wyróżnić się na rynku czymś unikatowym.

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome