Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

Nie każdy chciałby, aby odbiornik telewizyjny stanowił dominujący element aranżacji danego pomieszczenia. W niektórych przypadkach tego typu urządzenie całkowicie psuje koncepcję wystroju wnętrza lub przynajmniej nie pozwala na jej pełną realizację. Co w takiej sytuacji? Idealne rozwiązanie stanowi wówczas telewizor z windą.

Zasada działania tego typu urządzenia jest bardzo prosta. W czasie, gdy nie zamierzamy oglądać telewizji odbiornik schowany jest we wnęce lub meblu. Ekran może również stać np. u stóp łóżka. Jest więc całkowicie niewidoczny i co ważne nikomu nie przeszkadza. W każdej chwili możemy go jednak w efektowny sposób wysunąć dzięki wykorzystaniu zaadaptowanego do tego celu podnośnika.

Estetyka i prestiż

Jedną z zalet takiego rozwiązania jest już wspomniana wcześniej możliwość aranżacji pomieszczenia zgodnie z naszymi założeniami. Sam wysuwany odbiornik telewizyjny może stanowić również  prestiżowy element wystroju nowoczesnego domu czy mieszkania. Dzięki dostosowaniu obudowy do indywidualnych preferencji użytkownika urządzenie idealnie wkomponowuje się w otoczenie nadając pomieszczeniu klasy i stylu.

Porządek i harmonia

Na estetykę takiego rozwiązania wpływa też brak plączących się kabli, które nie tylko źle wyglądają, ale też czasem są po prostu niebezpieczne. Sam odbiornik nie kurzy się i nie jest narażony na promieniowanie słoneczne.

Bezpieczeństwo użytkowania

Wysuwany odbiornik telewizyjny jest również bardziej bezpieczny w użytkowaniu niż tradycyjny telewizor. Ukryty sprzęt nie stanowi tak łakomego kąska dla potencjalnych złodziei. Urządzenie jest również chronione przed zabrudzeniem czy stłuczeniem przez dzieci. Jest to też idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć dostęp do telewizji  np. nastolatkom – bez pilota oglądanie telewizji może być niemożliwe.

Funkcjonalność i wygoda

Najważniejszą cechą opisanego systemu jest przede wszystkim ogromna wygoda. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy dysponujemy ograniczoną przestrzenią użytkową – małe mieszkanie czy też łódź lub jacht. Ekran może z powodzeniem stać w dowolnym miejscu np. u stóp jakiegoś mebla. Warto też podkreślić możliwość zdalnego dostosowania wysokości odbiornika telewizyjnego oraz zmiany kąta nachylenia monitora.

Inne zastosowanie podnośników

Podnośniki są urządzeniami o bardzo szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem są one wykorzystywane m.in. w przemyśle meblarskim. Dzięki nim istnieje możliwość np.  „ukrycia” mało estetycznych sprzętów AGD. Są one też nierzadko wykorzystywane przy nowoczesnej aranżacji pomieszczeń biurowych. Pozwalają modyfikować wygląd wnętrza w funkcjonalny i bardzo estetyczny sposób.

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome