Nowoczesne stanowisko pracy

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia indywidualnie. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie ma jeszcze żadnej usterki. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z TV Lift i Panem Krystianem."

Conditio

Łóżko z wysuwanym telewizorem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

Telewizor ukryty za obrazem

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

Telewizor wysuwany z szafki

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

Biurko z regulacją wysokości

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

Telewizor wysuwany z sufitu

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, by przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja i mój klient zadowoleni; polecam produkty TVLift."

Antex

Wysuwany telewizor z szafki na jachtach

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia najmniejszego pomieszczenia w telewizor więc nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji produktu. Windy doskonale spisują się na morzu. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43

Podstawowym kryterium wyboru nowego odbiornika TV dla większości użytkowników stanowi jakość obrazu oraz dopasowanie urządzenia pod względem stylistycznym do wyposażenia pomieszczenia, w którym ma on zostać ustawiony. Dla komfortu użytkowania warto wziąć pod uwagę jeszcze jedno kryterium – wielkość ekranu.  
W chwili obecnej na rynku panuje tendencja, do nabywania coraz większych telewizorów. Wydaje nam się, że im większy odbiornik tym jakość obrazu będzie lepsza, a samo oglądanie filmów będzie bardziej przypominało seans kinowy. Nie zawsze jednak mamy odpowiednie warunki do umieszczenia w danym pomieszczeniu odbiornika o konkretnych wymiarach.

Dlaczego właściwy dobór wielkości ekranu do odległości oglądania jest tak istotny?

Jeśli odległość oglądającego od ekranu jest zbyt mała narażamy się na dyskomfort wynikający przynajmniej z dwóch powodów. Przede wszystkim nie jesteśmy w stanie objąć wzrokiem całego obrazu i w związku z tym musimy ciągle przesuwać wzrok z jednej strony na drugą, a w skrajnych przypadkach musimy wręcz obracać całą głową. Z drugiej strony niewłaściwy dystans dzielący odbiornik i użytkownika powoduje, że wzrok szybciej się męczy, a co za tym idzie pojawiają się problemy z oczami.

Jak dobrać przekątną odbiornika TV do odległości oglądania?

W przypadku urządzeń nowszej generacji optymalna odległość użytkownika od ekranu uzależniona jest od jakości obrazu. W przypadku standardowej rozdzielczości PAL eksperci zalecają zachowanie 10 cm odległości na każdy 1 cal przekątnej ekranu. To oznacza, że jeśli dysponujemy odbiornikiem 32-calowym powinniśmy go oglądać z odległości ok. 3 m. W przypadku obrazu w jakości High Definition dystans ten można skrócić aż o połowę!

Przekątna
telewizora
Najlepsza odległość
dla sygnału High Definition
Najlepsza odległość
dla sygnału Standard Digital
30” ok. 1.3 m ok. 2.0 m
32” ok. 1.4 m ok. 2.2 m
37” ok. 1.6 m ok. 2.5 m
40” ok. 1.7 m ok. 2.7 m
42” ok. 1.8 m ok. 2.8 m
46” ok. 1.9 m ok. 3.1 m
52” ok. 2.2 m ok. 3.5 m
60” ok. 2.5 m ok. 4.0 m
Warto sprawdzić w praktyce

Jeśli nie mamy pewności, czy dana przekątna ekranu będzie odpowiednia do pomieszczenia, w którym ustawimy odbiornik TV, warto wybrać się do sklepu i stanąć przed telewizorem w odległości, w której będziemy go oglądać w domu. Pamiętaj też, że w małym pomieszczeniu telewizor będzie wyglądał na większy niż w dużym salonie sprzedaży.

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome