⭐⭐⭐⭐⭐

"Współpracę z TV Lift rozpocząłem w 2015 roku, gdy projektowałem biuro na 100 stanowisk. Model DF015 idealnie pasował do projektowanej przestrzeni, gdyż posiadał możliwość regulacji szerokości mebla. Dzięki temu mogłem dopasować jeden rodzaj biurka do każdego pomieszczenia. Do tego mechanizm jest bardzo sprawny, od rozpoczęcia współpracy nie zgłaszałem jeszcze żadnego produktu na gwarancję. Jestem bardzo zadowolony, a jeszcze bardziej zadowoleni są moi klienci. Polecam współpracę z firmą TV Lift i Panem Krystianem.  "

Conditio

 

 ⭐⭐⭐⭐⭐

"Długo szukałem odpowiedniego podnośnika do mojego projektu łóżka z wysuwanym telewizorem. Było to moje pierwsze zlecenie i miałem pewne obawy co do sprzętu. Produkt od tvlift przerósł moje oczekiwania! Prosty montaż, sztywna i pewna konstrukcja oraz łatwa obsługa za pomocą pilota. Zarówno klient jak i ja jesteśmy mega zadowoleni."

Kamix

⭐⭐⭐⭐⭐

"Pomysł projektanta z telewizorem ukrytym za panelem wydawał nam się abstrakcyjny. Okazał się jednak strzałem w 10.  Telewizor nie szpeci salonu i nie zakłóca jego harmonii. Dziękujemy Panu Krystianowi za pomoc i dobór urządzenia do naszego projektu. Serdecznie polecamy!"

Marta i Dawid J.

⭐⭐⭐⭐⭐

"Wykorzystałem to urządzenie w szafce dla klienta. Działa bez zarzutów! Miałem trochę problemów z ustawieniem zakresu regulacji, ale pomoc ze strony Pana Krystiana była nieoceniona. Produkt wysokiej jakości ze świetną obsługą klienta."

Infinity

⭐⭐⭐⭐⭐

"Inwestycję w biurko z regulacją wysokości zalecił mi mój rehabilitant. Przy komputerze spędzam kilka godzin dziennie co odczuwa mój kręgosłup. Odkąd kupiłam biurko czuję się zdecydowanie lepiej. Do tego mebel wygląda pięknie, a dzięki regulacji szerokości mogłam dowolnie dopasować je do swojego pomieszczenia. Korzystamy z mężem na zmianę. Polecam!"

Agata

⭐⭐⭐⭐⭐

"Z racji dużych przeszkleń i braku miejsca do zamontowania telewizora klient zażyczył sobie, aby przygotować projekt wysuwanego odbiornika z sufitu. Okazało się, że typowe windy sufitowe kosztowały nawet kilkanaście tysięcy, na co nie chciał zgodzić się klient. Ostatecznie trafiłem na sklep tvlift.pl i znalazłem odpowiednie rozwiązanie. Winda TS700 okazała się doskonałym wyborem. Miałem troszeczkę problemów z konfiguracją ustawień do odwrotnego montażu, ale pomoc Pana Krystiana była ekspresowa. Ja zadowolony, klient zadowolony, polecam produkty firmy TVLift "

Antex

⭐⭐⭐⭐⭐

"Windy do telewizora TS700 oraz TS1000 wykorzystujemy w celu maksymalizacji przestrzeni użytkowej na naszych łodziach. Nasi klienci mają możliwość wyposażenia każdego , nawet najmniejszego pomieszczenia, w telewizor, dzięki czemu nie muszą rezygnować z bogatszej konfiguracji swojego produktu. Co istotne windy doskonale spisują się w tak bardzo wymagającym środowisku, jakim jest morze. Podwyższona wilgotność nie stanowi problemu, dzięki czemu od lat współpracujemy z firmą Pana Krystiana. Bardzo cenimy tę współpracę ze względu na jakość produktów, kompetencje obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień."

Martyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

Ogólne zasady instalacji podnośnika:

  1. Wyjmij całą zawartość opakowania i porównaj z listą części.
  2. Umieść podnośnik np. w miejscu, które będzie umożliwiało pełny wysuw podnośnika w górę i w dół wraz z odbiornikiem TV.
  3. Przykręć podnośnik bezpiecznie do szafki lub ściany. Śruby muszą być odpowiednie do materiału, który stanowi podstawę mocującą.
  4. Podłącz wtyczki z podnośnika, zasilacza i przełącznika góra/dół do modułu R.F.
  5. Zamocuj przełącznik góra/dół w żądanym miejscu poprzez wycięcie otworu ø30 i wciśnięcie przełącznika w przygotowane miejsce. Zabezpiecz nadmiar przewodu przed poruszającymi się elementami podnośnika.
  6. Podłącz przewód zasilający do gniazda sieciowego, obciąż podnośnik min. 5 kg i przetestuj. Jeżeli podnośnik nie działa sprawdź wszystkie podłączenia i spróbuj ponownie.


Typowy zalecany montaż w szafce / komodzie:

A – wysokość odbiornika TV.
B – wysokość wysunięcia podnośnika.
C – minimalna wysokość zabudowy podnośnika w szafce / komodzie.
D – minimalna odległość krawędzi odbiornika od płaskiej poziomej powierzchni dolnej (min. 10mm).
E – wymiar określający:

  • minimalna odległość krawędzi odbiornika od płaskiej poziomej powierzchni górnej (min. 10mm),
  • grubość blatu (10-30mm),
  • minimalna odległość krawędzi dolnej odbiornika od powierzchni blatu (min. 10mm).

Zalecana minimalna odległość krawędzi dolnej telewizora w środku szafki to 10mm. Ta sama zasada dotyczy odległości górnej krawędzi telewizora od dolnej powierzchni blatu w środku szafki.
Po całkowitym wysunięciu telewizora zalecana minimalna przestrzeń pomiędzy górną krawędzią blatu a dolną krawędzią odbiornika to 10mm.
Poniżej przedstawiono kalkulację maksymalnej wysokości odbiornika dla przykładowego podnośnika TS700A.
A = B – E – D = 700mm – [10mm + 20mm(grubość blatu) + 10mm] – 10mm = 650mm
650mm jest to maksymalna wysokość odbiornika TV jaki można zabudować w przykładowej szafce / komodzie. Zazwyczaj będzie to telewizor w rozmiarze do 46 cali. Zaznaczamy, że skok podnośnika może zostać zmniejszony.
Użyteczne wskazówki:
Zamontuj podnośnik i elementy elektroniczne do sklejki lub płyty i skręć z tylną częścią szafki używając właściwej ilości śrub. Jeśli zajdzie taka konieczność będzie je można później zdemontować z szafki. Jeśli nie jest to możliwe, stwórz panel umożliwiający dostęp do elementów elektronicznych.

Typowy zalecany montaż podnośnika za sofą / meblem wypoczynkowym:

A – wysokość odbiornika TV.
B – wysokość wysunięcia podnośnika.
D – minimalna odległość krawędzi odbiornika od płaskiej poziomej powierzchni dolnej (min. 10mm).
F – minimalna odległość dolnej krawędzi telewizora od górnej krawędzi sofy po wysunięciu.

Zalecana minimalna odległość krawędzi dolnej telewizora od podłogi to 10mm.
Po całkowitym wysunięciu telewizora zalecana minimalna przestrzeń pomiędzy górną krawędzią sofy a dolną krawędzią odbiornika to 15mm.
Poniżej przedstawiono kalkulację maksymalnej wysokości odbiornika dla przykładowego podnośnika TS1000A.
A = B – D – F = 1000mm – 10mm – 15mm = 975mm
975mm jest to maksymalna wysokość odbiornika TV jaki można zabudować umieszczając zestaw za sofą. Zazwyczaj będzie to telewizor w rozmiarze do 70 cali. Zaznaczamy, że skok podnośnika może zostać zmniejszony.
Należy zwrócić uwagę, że wysokość sofy najczęściej zawiera się w ok. 900mm. W związku z tym należy tak dobrać telewizor aby jego górna krawędź nie wystawała ponad sofę po całkowitym złożeniu.

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome