Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

 

Dla modelu: TS600B kliknij tu »

Dla modeli: TS700 / TS1000

Regulacja dolnego i górnego punktu zatrzymania podnośnika.

Ustawienia wyłączników krańcowych.

Regulacja górnego punktu zatrzymania podnośnika.

Górny punkt zatrzymania może zostać wyregulowany do preferowanej wysokości np. w przypadku
gdy nie jest konieczny całkowity ruch do położenia górnego w zabudowie komody.

  1. Porusz podnośnik do górnego punktu zatrzymania - tak aby górny cylinder zatrzymania stał się widoczny w otworze pomiędzy nylonowymi szczotkami.
  2. Poluzuj wkręt dociskowy w górnym cylindrze zatrzymania około 2 obroty. W tym celu użyj klucza imbusowego 2,5mm.
  3. Popchnij cylinder zatrzymania w dół i ustaw podnośnik do nowej maksymalnej pozycji ***.
  4. Następnie dokręć wkręt dociskowy znajdujący się w górnym cylindrze kluczem imbusowym.

Przetestuj podnośnik podnosząc go i opuszczając. Sprawdź czy górne położenie krańcowe jest w pozycji jaką oczekujesz.

*** Cylinder zatrzymania może nie opaść swobodnie podczas poruszania podnośnika w dół. W takim wypadku porusz podnośnikiem ok. 10mm i zatrzymaj. Poprzez np. wkrętak ustaw cylinder ręcznie do wymaganej nowej wysokości podnoszenia. Następnie przejdź do punktu 4.


 

Regulacja dolnego punktu zatrzymania podnośnika.

Dolny punkt zatrzymania może zostać wyregulowany do preferowanej wysokości np. w
przypadku gdy nie jest konieczny całkowity ruch do położenia dolnego w zabudowie komody.

  1. Wysuń podnośnik nieznacznie ponad punkt, w którym chcesz aby podnośnik zatrzymywał się w dolnym położeniu krańcowym.
  2. Zdejmij plastikową osłonę.
  3. Poluzuj wkręt dociskowy w dolnym cylindrze zatrzymania około 2 obroty. W tym celu użyj klucza imbusowego 2,5mm.
  4. Przesuń cylinder zatrzymania w dół po linie do nowej minimalnej pozycji i dokręć wkręt.
  5. Załóż plastikową osłonę. Cylinder zatrzymania nie będzie już widoczny w tym oknie.
  6. Przetestuj podnośnik podnosząc go i opuszczając. Sprawdź czy dolne położenie krańcowe jest w pozycji jaką oczekujesz.


Dla modelu: TS600B

Regulacja długości suwu podnośnika:

 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome