Wystrój biura

"Trafiłem na projekty biurka, które ma wysuwany płaski monitor komputerowy podczas internetowych poszukiwań mebli do biura. Pomyślałem że takie cacko podniesie mój prestiż jako szefa, a kolegom aż szczęka opadnie. Nigdy nie zapomnę miny jednego ze znajomych, który podczas wizyty w moim nowym biurze czynił uszczypliwe uwagi odnośnie nowoczesności, i wypominał mi, że nawet nie mam tu komputera. Od niechcenia wcisnąłem przycisk pilota i kryjąc moje rozbawienie i dumę pokazałem mu kto tu jest nowoczesny."

Chowanie u stóp łóżka

"Zawsze marzyliśmy z żoną o telewizorze u stóp łóżka. Niestety takie rozwiązanie było w naszym przypadku bez sensu, bo telewizor byłby dokładnie na środku sypialni. Znajomy inżynier, którego prosiłem o poradę, przypomniał sobie że widział w Internecie atrapę skrzyni, która stojąc u stóp łóżka kryje w sobie wysuwany telewizor. Pomysł bardzo nam się spodobał i teraz nareszcie możemy oglądać sobie nasze ulubione programy nie ruszając się z łóżka."

Brak wpływu na wystrój wnętrza

"Do zaprojektowania wnętrza salonu wynajęłam profesjonalnego projektanta. Wszystko jest do siebie dopasowane zarówno kolorystycznie jak i pod względem stylu. Niestety telewizor, który kupił mąż nijak do tego nie pasował; właściwie szpecił cały wystrój. Na szczęście projektant polecił mi wykorzystanie obrazu z windą do telewizora. Teraz nic nie zakłóca harmonii zaprojektowanego wystroju, a telewizor pojawia się tylko gdy jest potrzebny."

Ochrona przed kradzieżą

"Kupiłem niewielki ekran do domku letniskowego. Niestety był on widoczny z ulicy i każdy kto przechodził nieopodal widział że wisi na ścianie w salonie. Myślałem że rozwiązaniem byłoby albo wożenie go ze sobą za każdym razem, albo nie otwieranie okiennic, albo zasadzenie żywopłotu. Dzięki tvlift - nawet podczas włamania, złodziej nie domyśli się że w salonie ukryty jest telewizor."

Ochrona przed promieniami słonecznymi

"Wzięliśmy z żoną telewizor na raty. Jeszcze nie był spłacony, a ja już się martwiłem o to czy promienie słońca nie zniszczą mi ekranu. Wisiał on w takim miejscu, że mimo że nikt z niego nie korzystał, strasznie się rozgrzewał przez dzień. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się że wpływ promieni słonecznych ma znaczenie dla żywotności ekranu takiego telewizora. Teraz, gdy ekran jest przez cały dzień schowany, a oglądamy telewizję wieczorem - już się o to nie martwię."

Ochrona przed dziećmi

"Plazma trochę kosztowała, a mam w domu małe dzieci i zawsze gdzieś w mojej świadomości była obawa że podczas zabaw mogłyby ją uszkodzić. Myśleliśmy z żoną o wprowadzeniu zakazu zabawy w pokoju gdzie jest telewizor, ale dla nas dzieci są jednak ważniejsze niż przedmioty. Po zamontowaniu szafki wyposażonej w podnośnik do telewizora problem rozwiązał się sam. Nie martwię się już o to, że podczas mojej nieobecności dzieciaki uszkodzą plazmę."

Zabezpieczenie przed brudem

"Od kiedy mam tvlift - podnoszony i opuszczany ekran - skończyły się moje kłopoty z utrzymywaniem w czystości telewizora i tych wszystkich kabli, które zawsze były na wierzchu i zbierały kurz. Już nie muszę tam zaglądać, bo wiem że wszystko jest w najlepszym porządku: zarówno za telewizorem, jak i sam odbiornik. Nie muszę też już tak często jak kiedyś przecierać ekranu, bo pozostaje on w zamknięciu przez dłuższy czas i się nie brudzi."

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 649 749
tel. +48 515 525 412
tel. +48 94 347 34 43
fax +48 94 712 61 34

Podstawowe zalety charakteryzujące system zabudowy urządzenia z windą:

 • ochrona przed warunkami zewnętrznymi - sprzęt nie jest narażony na kurz i promienie słoneczne
 • zabezpieczenie sprzętu przed małymi dziećmi - brak obaw o stłuczenie czy zabrudzenie
 • ograniczenie dostępu do urządzenia - bez pilota oglądanie może być niemożliwe
 • ochrona przed kradzieżą - sprzęt pozostaje w ukryciu podczas naszej nieobecności
 • wygoda użytkowania - ekran telewizora może stać np. u stóp łóżka i nie przeszkadza gdy jest schowany
 • czystość i estetyka - brak zakurzonych, plączących się kabli
 • wysoka jakość wykonania - materiały i rozwiązania konstrukcyjne zapewnią bezpieczeństwo sprzętu
 • możliwość dostosowania wyglądu obudowy do indywidualnych upodobań użytkownika
 • idealne rozwiązanie przy optymalizacji ograniczonej przestrzeni użytkowej (jachty, łodzie)
 • umożliwia bezprzewodowe, zdalne dostosowywanie wysokości urządzenia
 • możliwość zdalnej zmiany kąta nachylenia monitora (przy zastosowaniu modelu SB000)
 • umożliwia montowanie systemów podwieszanych, zjeżdżających z góry do dołu

Systemy podnoszenia/opuszczania TVlift można zastosować między innymi do:

 • systemów audio/wideo/TV/rzutników/projektorów - do chowania wewnątrz mebli lub pod sufitem,
 • wszelkiego rodzaju zabudowy kuchennej (przemieszczanie małego AGD np. okapów, wyciągów, kuchenek mikrofalowych),
 • chowania sprzętu komputerowego (w biurkach),
 • dodatkowego zabezpieczania skrytek na broń i inne potencjalnie niebezpieczne narzędzia/przedmioty,
 • budowy wszelkiego rodzaju skrytek na prywatne rzeczy, kosztowności, kolekcje,
 • ukrywania sejfów przed wzrokiem osób postronnych,
 • i innych nietypowych zastosowań - ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia.
 x 

Twój koszyk jest pusty

Polecamy

elektrozłącza obrotowe

meble ruchome